A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/toptenk9/public_html/fuel/codeigniter/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/toptenk9/public_html/fuel/codeigniter/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Frigidere - Cu 1 usa <= 150 litri

Frigidere - Cu 1 usa <= 150 litri

MarcaLiebherrHaierLiebherrLiebherrLiebherrModel nerecomandatBosch
ModelTP1720HTTF-407WTP1434TP1724TP1764(Eficienta energetica scazuta)KUL 15A65
Independent/IncorporabilIndependentIndependentIndependentIndependentIndependentIncorporabilIncorporabil
Pret mediu de achizitie (lei)12006991100135024008502000
Costuri cu electricitatea pe ciclu de viata 15 ani (lei)55873080988086010501200
Volum total net (litri)14573122143137130125
Volum frigider net (litri)14573107125119130110
Volum congelator net (litri)00151818015
Inaltime (cm)8588,585858582
Latime (cm)60,15059,460,160,160
Adancime (cm)62,846,462,362,862,855
Temperatura de functionare (ºC)10-3810-3810-3810-3810-3810-3810-38
Indice de eficienta energetica (%)21,931,821,7521,821,941,931,1
Eticheta energeticaA+++A++A+++A+++A+++A+A++
Consum de energie electrica (kWh/an)628493989999140
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.