Becuri LED Spot - GU 5.3 luminoase

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED-uri Ultima actualizare: 23.11.2016 | XLS Download | Tipareste
MarcaPHILIPSPHILIPSPHILIPSMODEL INEFICIENT
ModelSpot, soclu GU5.3, 8W (50W)Spot, soclu GU5.3, 8W (50W)Spot, soclu GU5.3, 6,5W (35W)Halogen 50W, GU 5.3
Tip becLEDLEDLEDHalogen
Cod871869649232187186964923078718291761693
Costuri (Lei in 15 ani)787860434
SocluGU 5.3GU 5.3GU 5.3GU 5.3
Clasa energeticaA+A+AB
Flux luminos (lm)670621440680
Putere (W)886,550
Eficacitate luminoasa (lm/W)84786714
Putere echivalenta (W)50503550
Durata medie de viata (ore)1500015000200003000
Cicluri comutare pornit/oprit50000500005000050000
Putere reglabilaDaDaDaDa
Tip luminaAlb receAlb caldAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)4000270027003000
Lungime (mm)55555046
Diametru bulb (mm)51515051
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.