Becuri LED Spot - GU 10 luminoase

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED-uri Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaMODEL INEFICIENTLEDFOTONPHILIPSLOHUISEGLO
ModelHalogen 50W, GU10LED Foton, LF-3060 , 6WMASTER LED spot MV D 8-50WBec LED LOHUIS, GU10, 3.5WEglo GU10-LED, 5W
Tip becHalogenLEDLEDLEDLED
Cod2449929000213832594866801834811423
Costuri (Lei in 15 ani)43452693043
SocluGU10GU10GU10GU10GU10
Clasa energeticaDA+AA+A+
Flux luminos (lm)350480350350350
Putere (W)50683,55
Eficacitate luminoasa (lm/W)7804310070
Putere echivalenta (W)50502828
Durata medie de viata (ore)200025000400003000030000
Cicluri comutare pornit/oprit12000050000500005000050000
Putere reglabilaDaNuDaNuNu
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb caldAlb receAlb rece
Temperatura de culoare (K)27003000300065006500
Lungime (mm)5550805758
Diametru bulb (mm)5160505050
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.