Becuri LED Spot - GU 10 luminoase

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED-uri Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaPHILIPSMODEL INEFICIENTLOHUISLEDFOTONEGLO
ModelMASTER LED spot MV D 8-50WHalogen 50W, GU10Bec LED LOHUIS, GU10, 3.5WLED Foton, LF-3060 , 6WEglo GU10-LED, 5W
Tip becLEDHalogenLEDLEDLED
Cod9290002138325948668018348244911423
Costuri (Lei in 15 ani)69434305243
SocluGU10GU10GU10GU10GU10
Clasa energeticaADA+A+A+
Flux luminos (lm)350350350480350
Putere (W)8503,565
Eficacitate luminoasa (lm/W)4371008070
Putere echivalenta (W)50285028
Durata medie de viata (ore)400002000300002500030000
Cicluri comutare pornit/oprit50000120000500005000050000
Putere reglabilaDaDaNuNuNu
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb receAlb caldAlb rece
Temperatura de culoare (K)30002700650030006500
Lungime (mm)8055575058
Diametru bulb (mm)5051506050
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.