Becuri LED Spot - GU 10 luminozitate medie

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED-uri Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaMODEL INEFICIENTPHILIPSPHILIPSPHILIPSPHILIPS
ModelHalogen 35W GU10Spot, soclu GU10, 4W (35W)Spot, soclu GU10, 4W (35W)Spot, soclu GU10, 3W (35W)Spot, soclu GU10, 3,5W (35W)
Tip becHalogenLEDLEDLEDLED
Cod8718696509722871869648382487182911928868718696483763
Costuri (Lei in 15 ani)30334342634
SocluGU10GU10GU10GU10GU10
Clasa energeticaDA+A+A+A+
Flux luminos (lm)210305250230250
Putere (W)364433,5
Eficacitate luminoasa (lm/W)676637671
Putere echivalenta (W)35353535
Durata medie de viata (ore)200020000150001500015000
Cicluri comutare pornit/oprit12000050000500005000050000
Putere reglabilaDaDaDaNuNu
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb
Temperatura de culoare (K)27002700270030003000
Lungime (mm)55555554,355
Diametru bulb (mm)5150505050
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.