Becuri LED Spot - GU 10 luminozitate medie

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED-uri Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaMODEL INEFICIENTPHILIPSPHILIPSPHILIPSPHILIPS
ModelHalogen 35W GU10Spot, soclu GU10, 3W (35W)Spot, soclu GU10, 4W (35W)Spot, soclu GU10, 4W (35W)Spot, soclu GU10, 3,5W (35W)
Tip becHalogenLEDLEDLEDLED
Cod8718291192886871869650972287186964838248718696483763
Costuri (Lei in 15 ani)30326343434
SocluGU10GU10GU10GU10GU10
Clasa energeticaDA+A+A+A+
Flux luminos (lm)210230305250250
Putere (W)363443,5
Eficacitate luminoasa (lm/W)676766371
Putere echivalenta (W)35353535
Durata medie de viata (ore)200015000200001500015000
Cicluri comutare pornit/oprit12000050000500005000050000
Putere reglabilaDaNuDaDaNu
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb
Temperatura de culoare (K)27003000270027003000
Lungime (mm)5554,3555555
Diametru bulb (mm)5150505050
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.