Becuri LED Spot - GU 10 luminozitate medie

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED-uri Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaMODEL INEFICIENTPHILIPSPHILIPSPHILIPSPHILIPS
ModelHalogen 35W GU10Spot, soclu GU10, 4W (35W)Spot, soclu GU10, 3,5W (35W)Spot, soclu GU10, 3W (35W)Spot, soclu GU10, 4W (35W)
Tip becHalogenLEDLEDLEDLED
Cod8718696483824871869648376387182911928868718696509722
Costuri (Lei in 15 ani)30334342634
SocluGU10GU10GU10GU10GU10
Clasa energeticaDA+A+A+A+
Flux luminos (lm)210250250230305
Putere (W)3643,534
Eficacitate luminoasa (lm/W)663717676
Putere echivalenta (W)35353535
Durata medie de viata (ore)200015000150001500020000
Cicluri comutare pornit/oprit12000050000500005000050000
Putere reglabilaDaDaNuNuDa
Tip luminaAlb caldAlb caldAlbAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)27002700300030002700
Lungime (mm)55555554,355
Diametru bulb (mm)5150505050
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.