Becuri LED Clasice - E 14 format clasic

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaMODEL INEFICIENTOSRAMPHILIPSPHILIPSEGLOLOHUIS
ModelEco Halogen 18WLED Retrofit Classic P 25 FILE14 WW 230V P45 FR ND/4E14 – 4WE14-LED-EGLOE14-LOHUIS-6W
Tip becHalogenLEDLEDLEDLEDLED
Cod40528999364478718291195627871829119276390027591118235948668024523
Costuri (Lei in 15 ani)531735353952
SocluE14E14E14E14E14E14
Clasa energeticaCA++A++A+A+A+
Flux luminos (lm)160230250250320550
Putere (W)1822,744.56
Eficacitate luminoasa (lm/W)911593627192
Putere echivalenta (W)202525253940
Durata medie de viata (ore)20001500020.00020.0002500030.000
Cicluri comutare pornit/oprit12000010000050.00050.0001500050.000
Putere reglabilaDaNuNuNuDaNu
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb rece
Temperatura de culoare (K)270027002700270030006500
Lungime (mm)8084958511080
Diametru bulb (mm)454548436045
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.