Becuri LED Clasice - E 14 format clasic

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaMODEL INEFICIENTOSRAMLOHUISPHILIPSPHILIPSEGLO
ModelEco Halogen 18WLED Retrofit Classic P 25 FILE14-LOHUIS-6WE14 – 4WE14 WW 230V P45 FR ND/4E14-LED-EGLO
Tip becHalogenLEDLEDLEDLEDLED
Cod40528999364475948668024523871829119276387182911956279002759111823
Costuri (Lei in 15 ani)531752353539
SocluE14E14E14E14E14E14
Clasa energeticaCA++A+A+A++A+
Flux luminos (lm)160230550250250320
Putere (W)182642,74.5
Eficacitate luminoasa (lm/W)911592629371
Putere echivalenta (W)202540252539
Durata medie de viata (ore)20001500030.00020.00020.00025000
Cicluri comutare pornit/oprit12000010000050.00050.00050.00015000
Putere reglabilaDaNuNuNuNuDa
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb receAlb caldAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)270027006500270027003000
Lungime (mm)8084808595110
Diametru bulb (mm)454545434860
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.