Becuri LED Clasice - E 14 format clasic

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaMODEL INEFICIENTLOHUISPHILIPSPHILIPSEGLOOSRAM
ModelEco Halogen 18WE14-LOHUIS-6WE14 WW 230V P45 FR ND/4E14 – 4WE14-LED-EGLOLED Retrofit Classic P 25 FIL
Tip becHalogenLEDLEDLEDLEDLED
Cod59486680245238718291195627871829119276390027591118234052899936447
Costuri (Lei in 15 ani)535235353917
SocluE14E14E14E14E14E14
Clasa energeticaCA+A++A+A+A++
Flux luminos (lm)160550250250320230
Putere (W)1862,744.52
Eficacitate luminoasa (lm/W)992936271115
Putere echivalenta (W)204025253925
Durata medie de viata (ore)200030.00020.00020.0002500015000
Cicluri comutare pornit/oprit12000050.00050.00050.00015000100000
Putere reglabilaDaNuNuNuDaNu
Tip luminaAlb caldAlb receAlb caldAlb caldAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)270065002700270030002700
Lungime (mm)8080958511084
Diametru bulb (mm)454548436045
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.