Becuri LED Clasice - E 14 format clasic

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaLOHUISMODEL INEFICIENTOSRAMPHILIPSPHILIPSEGLO
ModelE14-LOHUIS-6WEco Halogen 18WLED Retrofit Classic P 25 FILE14 – 4WE14 WW 230V P45 FR ND/4E14-LED-EGLO
Tip becLEDHalogenLEDLEDLEDLED
Cod59486680245234052899936447871829119276387182911956279002759111823
Costuri (Lei in 15 ani)525317353539
SocluE14E14E14E14E14E14
Clasa energeticaA+CA++A+A++A+
Flux luminos (lm)550160230250250320
Putere (W)618242,74.5
Eficacitate luminoasa (lm/W)929115629371
Putere echivalenta (W)402025252539
Durata medie de viata (ore)30.00020001500020.00020.00025000
Cicluri comutare pornit/oprit50.00012000010000050.00050.00015000
Putere reglabilaNuDaNuNuNuDa
Tip luminaAlb receAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)650027002700270027003000
Lungime (mm)8080848595110
Diametru bulb (mm)454545434860
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.