Becuri LED Clasice - E 14 format clasic

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaPHILIPSPHILIPSOSRAMMODEL INEFICIENTEGLOLOHUIS
ModelE14 WW 230V P45 FR ND/4E14 – 4WLED Retrofit Classic P 25 FILEco Halogen 18WE14-LED-EGLOE14-LOHUIS-6W
Tip becLEDLEDLEDHalogenLEDLED
Cod87182911956278718291192763405289993644790027591118235948668024523
Costuri (Lei in 15 ani)353517533952
SocluE14E14E14E14E14E14
Clasa energeticaA++A+A++CA+A+
Flux luminos (lm)250250230160320550
Putere (W)2,742184.56
Eficacitate luminoasa (lm/W)936211597192
Putere echivalenta (W)252525203940
Durata medie de viata (ore)20.00020.0001500020002500030.000
Cicluri comutare pornit/oprit50.00050.0001000001200001500050.000
Putere reglabilaNuNuNuDaDaNu
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb rece
Temperatura de culoare (K)270027002700270030006500
Lungime (mm)9585848011080
Diametru bulb (mm)484345456045
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.