Becuri LED Clasice - E 14 format clasic

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaPHILIPSPHILIPSEGLOOSRAMMODEL INEFICIENTLOHUIS
ModelE14 WW 230V P45 FR ND/4E14 – 4WE14-LED-EGLOLED Retrofit Classic P 25 FILEco Halogen 18WE14-LOHUIS-6W
Tip becLEDLEDLEDLEDHalogenLED
Cod87182911956278718291192763900275911182340528999364475948668024523
Costuri (Lei in 15 ani)353539175352
SocluE14E14E14E14E14E14
Clasa energeticaA++A+A+A++CA+
Flux luminos (lm)250250320230160550
Putere (W)2,744.52186
Eficacitate luminoasa (lm/W)936271115992
Putere echivalenta (W)252539252040
Durata medie de viata (ore)20.00020.0002500015000200030.000
Cicluri comutare pornit/oprit50.00050.0001500010000012000050.000
Putere reglabilaNuNuDaNuDaNu
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb rece
Temperatura de culoare (K)270027003000270027006500
Lungime (mm)9585110848080
Diametru bulb (mm)484360454545
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.