Becuri LED Clasice - E 14 format clasic

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaEGLOMODEL INEFICIENTLOHUISPHILIPSPHILIPSOSRAM
ModelE14-LED-EGLOEco Halogen 18WE14-LOHUIS-6WE14 WW 230V P45 FR ND/4E14 – 4WLED Retrofit Classic P 25 FIL
Tip becLEDHalogenLEDLEDLEDLED
Cod90027591118235948668024523871829119562787182911927634052899936447
Costuri (Lei in 15 ani)395352353517
SocluE14E14E14E14E14E14
Clasa energeticaA+CA+A++A+A++
Flux luminos (lm)320160550250250230
Putere (W)4.51862,742
Eficacitate luminoasa (lm/W)719929362115
Putere echivalenta (W)392040252525
Durata medie de viata (ore)25000200030.00020.00020.00015000
Cicluri comutare pornit/oprit1500012000050.00050.00050.000100000
Putere reglabilaDaDaNuNuNuNu
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb receAlb caldAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)300027006500270027002700
Lungime (mm)1108080958584
Diametru bulb (mm)604545484345
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.