Becuri LED Clasice - E 14 format clasic

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 23.11.2016 | XLS Download | Tipareste
MarcaLOHUISPHILIPSEGLOPHILIPSOSRAMMODEL INEFICIENT
ModelE14-LOHUIS-6WE14 WW 230V P45 FR ND/4E14-LED-EGLOE14 – 4WSuperstar E14 4.5WEco Halogen 18W
Tip becLEDLEDLEDLEDLEDHalogen
Cod59486680245238718291195627900275911182387182911927634008321994158
Costuri (Lei in 15 ani)523539353953
SocluE14E14E14E14E14E14
Clasa energeticaA+A++A+A+AC
Flux luminos (lm)550250320250250160
Putere (W)62,74.544.518
Eficacitate luminoasa (lm/W)92927162559
Putere echivalenta (W)402539253020
Durata medie de viata (ore)30.00020.0002500020.000250002000
Cicluri comutare pornit/oprit50.00050.0001500050.000100000120000
Putere reglabilaNuNuDaNuDaDa
Tip luminaAlb receAlb caldAlb caldAlb caldAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)650027003000270027002700
Lungime (mm)454860434545
Diametru bulb (mm)8095110857880
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.