Becuri LED Clasice - E 27 luminoase

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaMODEL INEFICIENTPHILIPSPHILIPSLOHUISPHILIPSPHILIPS
ModelEco Halogen Clasic 53WBec led 9W (60W), E27LED 7,5W (60W) E27LED ECOLINE A-60 10WMASTER LED bulb D 10-60W E27 827 A60MASTER LED bulb D 9-60W E27 827 A60 CL
Tip becHalogenLEDLEDLEDLEDLED
Cod8718291193029871869517550594866802440087182917656848718696446478
Costuri (Lei in 15 ani)4577865868678
SocluE 27E 27E 27E 27E 27E 27
Clasa energeticaCA+A+A+A+A+
Flux luminos (lm)840806806900806806
Putere (W)5397,510109
Eficacitate luminoasa (lm/W)1690107908190
Putere echivalenta (W)706060606060
Durata medie de viata (ore)2.00015.00015.00030.00025.00025.000
Cicluri comutare pornit/oprit120.00050.00020.00050.00050.00050.000
Putere reglabilaDaNuNuNuDaDa
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb caldAlb receAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)280027002700650027002700
Lungime (mm)96102104109109,6110
Diametru bulb (mm)5556606061,560
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.