Becuri LED Clasice - E 27 luminoase

Criterii selectie LED-uri  |  Recomandari LED Ultima actualizare: 06.10.2017 | XLS Download | Tipareste
MarcaMODEL INEFICIENTPHILIPSPHILIPSLOHUISPHILIPSPHILIPS
ModelEco Halogen Clasic 53WMASTER LED bulb D 10-60W E27 827 A60MASTER LED bulb D 9-60W E27 827 A60 CLLED ECOLINE A-60 10WLED 7,5W (60W) E27Bec led 9W (60W), E27
Tip becHalogenLEDLEDLEDLEDLED
Cod8718291765684871869644647859486680244008718695175508718291193029
Costuri (Lei in 15 ani)4578678866578
SocluE 27E 27E 27E 27E 27E 27
Clasa energeticaCA+A+A+A+A+
Flux luminos (lm)840806806900806806
Putere (W)53109107,59
Eficacitate luminoasa (lm/W)1681909010790
Putere echivalenta (W)706060606060
Durata medie de viata (ore)2.00025.00025.00030.00015.00015.000
Cicluri comutare pornit/oprit120.00050.00050.00050.00020.00050.000
Putere reglabilaDaDaDaNuNuNu
Tip luminaAlb caldAlb caldAlb caldAlb receAlb caldAlb cald
Temperatura de culoare (K)280027002700650027002700
Lungime (mm)96109,6110109104102
Diametru bulb (mm)5561,560606056
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.