Frigidere - Cu 1 usa <= 150 litri

MarcaLiebherrLiebherrBoschLiebherrModel nerecomandat
ModelTP1434TP1764KUL 15A65UIK 1424(Eficienta energetica scazuta)
Independent/IncorporabilIndependentIndependentIncorporabilIncorporabilIncorporabil
Pret mediu de achizitie (lei)1100240020002600850
Costuri cu electricitatea pe ciclu de viata 15 ani (lei)809860120011901050
Volum total net (litri)122137125114130
Volum frigider net (litri)10711911098130
Volum congelator net (litri)151815160
Inaltime (cm)85858287
Latime (cm)59,460,16060
Adancime (cm)62,362,85555
Temperatura de functionare (ºC)10-3810-3810-3816-4310-38
Indice de eficienta energetica (%)21,7521,931,132,141,9
Eticheta energeticaA+++A+++A++A++A+
Consum de energie electrica (kWh/an)939914013799
 

Icemenerg    Intelligent Energy Europe    TopTen Act     TopTen.eu

Notă: Singura responsabilitate pentru conținutul acestui web-site aparține autorilor. Acesta nu reflectă neapărat opinia Uniunii Europene. Nici EASME nici Comisia Europeană nu sunt responsabile pentru orice utilizare a informațiilor conținute de acesta.